Znajdź nas na Facebooku Facebook
Telefon 34-314 4444

Strefa Stałego Klienta

Tutaj można znaleźć wyjątkową ofertę tylko dla stałych klientów Złotego Wieku. Status Stałego Klienta otrzymują osoby, które min. trzy razy skorzystały z oferty wyjazdowej "Kolonie po 50-tce".

 

   

WRZESIEŃ - HASŁO MIESIĄCA:

"Każdy dzień nie może być dobry, ale każdego dnia jest coś dobrego".                 

 

Wszystkim naszym powracającym klientom dziękujemy za okazane zaufanie. Doceniając to, w nowym sezonie przygotowaliśmy dla Was dwa programy promujące lojalność. Pierwszy, to kontynuacja programu "20% za 10 umów". Osoby, które w okresie pięciu kolejnych lat (począwszy od 2018 roku) pojadą z nami co najmniej dziesięć razy - otrzymają jednorazowo 20% rabat na kolejny wyjazd. Warunkiem udziału jest zachowanie oryginałów umów i każdorazowe odsyłanie kopii umowy na adres naszej firmy.

Druga propozycja, to coś specjalnego! Przygotowaliśmy wyjątkową „LOTERIĘ”, która będzie powiązana z naszym dotychczasowym konkursem „HASŁO MIESIĄCA”.  Nagrodą główną w „LOTERII” będzie bon o wartości 2000zł, do wykorzystania na wyjazd z oferty na 2023 r. Zasady konkursu pozostają niezmienione. Aby wziąć udział w naszym konkursie, a docelowo w „LOTERII” wystarczy zaglądać na naszą stronę internetową. Zabawa przeznaczona jest dla stałych klientów, czyli osób, które skorzystały z naszej oferty turystycznej minimum trzy razy. W trzeci piątek miesiąca (od stycznia do września), między godzinami 10.00-16.00, na naszej stronie internetowej (w strefie stałego klienta) pojawi się hasło. Pierwsze trzy osoby, które w tym dniu zadzwonią na naszą infolinię i w rozmowie wymienią podaną sentencję, otrzymają bonus 200zł na dowolnie wybrany przez siebie wyjazd. Wszyscy laureaci comiesięcznych konkursów wezmą udział w „LOTERII”, a zwycięzca zostanie wylosowany na andrzejkowym  wyjeździe na Termy. Zachęcamy Państwa do zaglądania na naszą stronę internetową oraz życzymy szczęścia i powodzenia.

Zapraszamy,

ZŁOTY-WIEK Poraj

 

Skontaktuj się z nami:

Infolinia
34-314 4444
Linia bezpośrednia
515 900 220
Godziny otwarcia
9-16.00 pn-pt