Znajdź nas na Facebooku Facebook
Telefon 34-314 4444

Strefa Stałego Klienta

Tutaj można znaleźć wyjątkową ofertę tylko dla stałych klientów Złotego Wieku. Status Stałego Klienta otrzymują osoby, które min. trzy razy skorzystały z oferty wyjazdowej "Kolonie po 50-tce"

 

Hasło na wrzesień:

 

Wszystkim naszym powracającym klientom dziękujemy za okazane zaufanie. Doceniając to przygotowaliśmy dla Was dwa programy promujące lojalność. Pierwszy, to kontynuacja znanego z ubiegłych lat konkursu "HASŁO MIESIĄCA" dla stałych klientów. W trzeci piątek każdego miesiąca, między godzinami 10.00-16.00, na naszej stronie internetowej (w strefie stałego klienta) pojawia się hasło. Pierwsze trzy osoby, które w tym dniu zadzwonią na naszą infolinię i w rozmowie wymienią podaną sentencję, otrzymają 100 złotowy bonus na dowolnie wybrany przez siebie wyjazd z oferty Złotego Wieku. Bonusy można zdobywać od stycznia do września każdego roku.

Dla Tych wszystkich, którzy szczególnie dużo z nami podróżują mamy program ,,20% za 10 umów‘’. Osoby, które w okresie czterech lat pojadą z nami co najmniej dziesięć razy - otrzymają jednorazowo 20% rabat na kolejny wybrany przez siebie wyjazd. Warunkiem udziału jest zachowanie oryginałów umów i każdorazowe odsyłanie kopii umowy na adres naszej firmy.

 

Skontaktuj się z nami:

Infolinia
34-314 4444
Linia bezpośrednia
515 900 220
Godziny otwarcia
9-16.00 pn-pt