Znajdź nas na Facebooku Facebook
Telefon 34-314 4444

O nas

O-nas

Dziękujemy za zainteresowanie Towarzystwem Turystycznym Złoty Wiek, Kolonie po 50-tce. Jesteśmy firmą z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Pierwsze kroki w branży turystycznej stawialiśmy w 2008 roku. Z biegiem lat zdobyliśmy Państwa zaufanie, poszerzając ofertę o wiele nowych i sprawdzonych kierunków. 

Dlaczego Kolonie po 50-tce?

Otóż naszym pragnieniem jest umożliwienie osobom po 50 roku życia powrotu do atmosfery z lat młodości, wzajemnej integracji i pielęgnowania wspomnień. Chcemy, żeby Państwo zapomnieli o trudach codzienności, by móc odpocząć i poczuć się beztrosko, a może przy okazji przeżyć niezapomnianą przygodę. Bo któż nie chciałby choć na chwilę wrócić do dawnych lat.

Wyróżnia nas kompleksowość usługi i dbałość o standardy. W cenie każdego wyjazdu wliczony jest przejazd tam / powrót, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, TFG, TFP, niejednokrotnie opłata klimatyczna i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. Decydując się na wyjazd z nami mają Państwo pewność profesjonalnej opieki pilota, podróży nowoczesnym klimatyzowanym autokarem, pobytu w najlepszych hotelach, pensjonatach i obiektach sanatoryjnych z bogatą ofertą kuracji oraz atrakcyjnego programu zwiedzania. Wszystko organizujemy sami, więc to my pilnujemy, żeby poprzeczka jakości świadczonych usług była ustawiona wysoko i nie schodziła poniżej pewnego poziomu.

Staramy się wyjść Państwu naprzeciw, w zależności od indywidualnych pragnień i potrzeb, stąd sanatoria, wczasy, wycieczki. Proponujemy zarówno wyjazdy sanatoryjne z kuracją, gdzie można poprawić stan zdrowia, jak i pobyty wczasowe, gdzie odpoczywamy i korzystamy z różnych form relaksu. Odkrywcom i miłośnikom wrażeń oferujemy wycieczki ze zwiedzaniem, na których poznajemy przepiękne zakątki w Polsce i za granicą. Jeździmy zarówno do miejscowości w górach, jak i nad morzem, poznajemy stolice jak i najbardziej popularne regiony turystyczne Europy.

Doświadczamy uroku starówek najpiękniejszych miast, podziwiamy magiczne pałace i zamki, perełki architektury kościelnej i miejskiej. Na pobytach sanatoryjnych korzystamy z bogatej bazy zabiegów, z których najpopularniejsze to: kąpiele siarczkowe i solankowe, okłady borowinowe, masaże. W krajach basenu Morza Śródziemnego, mamy okazję kosztować specjały lokalnej kuchni, doznajemy wyjątkowych wrażeń kulturalnych i wizualnych. To wszystko w doborowym towarzystwie - wśród Kolonistów Złotego Wieku.

Niech najlepszym podsumowaniem naszej działalności będą statystyki: tysiące klientów, z których większość jeździ z nami od początku naszej działalności, tysiące zorganizowanych wyjazdów, miliony pokonanych kilometrów. A ile godzin uśmiechu, dobrej zabawy i często ciekawych dyskusji - tego już chyba nikt nie zliczy. Podczas wyjazdów zawarło się mnóstwo znajomości i przyjaźni. Ale najmilszym i najbardziej motywującym momentem i jednocześnie najdoskonalszym podsumowaniem są Państwa niezliczone wyrazy sympatii i wdzięczności. Bo nic nie cieszy bardziej, niż krótkie: „Dziękuję, było super”. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, poprzez niniejszą stronę, lub dzwoniąc na numer naszej infolinii.

Życzymy Państwu dużo słońca i wspaniałych wrażeń.

Zapraszamy, 
ZŁOTY-WIEK w Poraju
 
 
 
 
 
 
 

Skontaktuj się z nami:

Infolinia
34-314 4444
Linia bezpośrednia
515 900 220
Godziny otwarcia
9-16.00 pn-pt