Znajdź nas na Facebooku Facebook
Telefon 34-314 4444

Strefa Stałego Klienta

Tutaj można znaleźć wyjątkową ofertę tylko dla stałych klientów Złotego Wieku. Status Stałego Klienta otrzymują osoby, które min. trzy razy skorzystały z oferty wyjazdowej "Kolonie po 50-tce".

 

   

HASŁO SIERPIEŃ 2024:

"PEŁNE SŁOŃCA WSPOMNIENIA Z WAKACJI"

 
 
Zapraszamy do udziału w konkursie ARTYSTA-KOLONISTA. Prześlij nam zdjęcie lub film (10s) swojego autorstwa kierując się hasłem miesiąca. Na Państwa prace czekamy do  05.08.2024r. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
                artysta@zloty-wiek.pl
Uwaga: Każdy może nadesłać max. dwie prace na jeden konkurs.
Na zwyciężcę jak i na głosujących czekają atrakcyjne nagrody/bonusy.
                                                                                                                                                                                                                                              

                                                                                                                             

                                                                                        ARTYSTA-KOLONISTA >>>                                                                                                     

                                                       

Wszystkim naszym powracającym klientom dziękujemy za okazane zaufanie. Doceniając to, w nowym sezonie przygotowaliśmy dla Was dwa programy promujące lojalność. Pierwszy, to kontynuacja programu "20% za 10 umów". Osoby, które pojadą z nami co najmniej dziesięć razy (począwszy od 2018 roku) - otrzymają jednorazowo 20% rabat na kolejny wyjazd. Warunkiem udziału jest zachowanie oryginałów umów i każdorazowe odsyłanie kopii umowy na adres naszej firmy.

Druga propozycja, to coś specjalnego! Przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs, który zastąpi dotychczasowe „HASŁO MIESIĄCA.” Od sierpnia 2024 roku serdecznie zapraszamy do zabawy „ARTYSTA-KOLONISTA”. Co miesiąc na naszej stronie internetowej (w strefie stałego klienta) pojawi się temat przewodni. Prosimy odnieść się do niego w formie zdjęć lub krótkich filmów (10s) własnego autorstwa.  Materiały należy przesłać na naszą skrzynkę mailową artysta@zloty-wiek.pl, z tytułem wiadomości „ARTYSTA-KOLONISTA.” Umieścimy je na naszej stronie www.zloty-wiek.pl, w specjalnie stworzonym do tego miejscu. Zwycięzca zostanie wyłoniony w głosowaniu internetowym. Oddać głos może każdy, jednak tylko raz w miesiącu z jednego urządzenia. Na dwóch pierwszych zwycięzców czeka bonus 500zł na dowolnie wybrany przez siebie wyjazd z oferty Złotego-Wieku. Pod koniec roku wszyscy laureaci comiesięcznych konkursów mają szansę zdobyć nagrodę główną - bon o wartości 2500zł. Zachęcamy Państwa do wspólnej zabawy oraz odwiedzania naszej strony internetowej. Więcej informacji pod nr telefonu 34-314 4444. Życzymy szczęścia i powodzenia.

 

Zapraszamy,

ZŁOTY-WIEK Poraj

 

Skontaktuj się z nami:

Infolinia
34-314 4444
Linia bezpośrednia
515 900 220
Godziny otwarcia
9-16.00 pn-pt